Forumla İlgili Önerileriniz

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

Serkan

SEO God
WK YETKİLİ
Yönetici
1   0   1
23 Tem 2018
80
74
28
Merhaba kıymetli üyelerimiz ,
Sizler için kaliteli bir platform sunmak adına çıktığımız yolda bir adım daha ötesi için fikirlerinizi dinlemek isteriz. Bu konu altından olursa güzel olur diyebileceğiniz şeyleri iletin, değerlendirip gerekeni yapalım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
0   0   0
25 Tem 2018
1
0
30
Merhaba kıymetli üyelerimiz ,
Sizler için kaliteli bir platform sunmak adına çıktığımız yolda bir adım daha ötesi için fikirlerinizi dinlemek isteriz. Bu konu altından olursa güzel olur diyebileceğiniz şeyleri iletin, değerlendirip gerekeni yapalım.
Selamlar,

Beni yanlış anlamazsanız bir tane eleştirim olacak r10 ve wmaracı için kelimesine verdiğiniz reklam ( ben vermenizde hiç bir sıkıntı yok r10'da konusu geçti bu yazdığımı yazdım orada da )

Reklamda bana kalır ise Yeni kelimesi yerine "Alternatif" kelimesi kullanılması sanki daha uygun gibi olacak

Son olarak reklamda harf hatası yapılmış Webmasterler olarak yazılmış

Serkan

SEO God
WK YETKİLİ
Yönetici
1   0   1
23 Tem 2018
80
74
28
Selamlar,

Beni yanlış anlamazsanız bir tane eleştirim olacak r10 ve wmaracı için kelimesine verdiğiniz reklam ( ben vermenizde hiç bir sıkıntı yok r10'da konusu geçti bu yazdığımı yazdım orada da )

Reklamda bana kalır ise Yeni kelimesi yerine "Alternatif" kelimesi kullanılması sanki daha uygun gibi olacak

Son olarak reklamda harf hatası yapılmış Webmasterler olarak yazılmış
Merhaba kıymetli kardeşim ,
Konudan haberdarız ve bu konuda rahatsız değiliz sadece açıklama yapmak istedim ki amacımız belli olsun. Bu konuda düzenleme yapabiliriz bildirimin için teşekkür ederim.

0   0   0
25 Tem 2018
6
4
Merhaba kategorileri renkli yapsanız daha iyi olur ve ilerde üyelere ne iş yaptıkları ilgili kullanıcı adın yerinde gözükmesi dha iyi olur yani sizin resme tikladigimda yönetici yazıyor benim resime tıklayınca sosyal medya uzmanı yazsın .

0   0   0
25 Tem 2018
6
4
Böylelikle böyle insanları daha çok foruma baglarsiniz onlar sayesinde üye çekersiniz

0   0   0
16 Ağu 2018
12
4
28
Merhaba, forum anasayfasında alt forumları açık şekilde görünmesi daha güzel olmazmı?

Son düzenleme:

manyak

WKMOD
WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
1 Ağu 2018
116
52
28
Tavsiye açisindan blog kismi aktif edilse bizde guncel yazilar girsekde ziyaretci ceksek googleden

DenqeSiz

WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
16 Ağu 2018
74
11
Hocam örneğin bu konuyu forumda inceleylerin nickleri diğer vbulletin temalarda görürsünüz

Örneğin Denqesiz, akincand,admin toplam 3 kişi okuyor gibi

0   0   0
16 Ağu 2018
11
3
36
bence tüm wm forumlarının eksiklerini görüp bizim forumda uygulamalıyız
- misal tüm forumlardaki en büyük sorun güven para alışverişi bunun için ortak bir hesap açılıp alışverişleri o hesap üzerinden yapılırsa çok iyi olur sonra forum büyüdüğünde yatırılan paraya göre ufak kesintiler yapılarak forumun giderleri karşılanabilir.
- kişilerin profilleri zenginleştirilmeli uzmanlık alanlarına göre örnek "Seo Uzmanı" , Yazılım Uzmanı" tarzında bende üye yazıyor onun altına "yazılım uzmanı" ibaresi konulabilir herkes kendi yazmamalı sizlerin bunu ataması gerekiyor.
- yine profilde yaptığı işler referanslarını girebileceği yerler olmalı

kısacası kişe bir iş yaptıracağım zaman onun profiline girdiğimde tüm geçmişini tecrüblerini görebileceğim bir profil olmalı diye düşünüyorum.

Serkan

SEO God
WK YETKİLİ
Yönetici
1   0   1
23 Tem 2018
80
74
28
@DenqeSiz dediğinizle ilgileneceğiz
Ticaret için ise güzel önlemler planlıyoruz. Bu işe ilk başlarken attığımız adım ise Platin Üyelik ya da başka bir ücretli üyelik olmasının normal üyeye karşı üstünlük olmayacağını belirlemek oldu. Adil ve güvenli bir ticaret mekanizması sağlıyoruz.

0   0   0
15 Ağu 2018
12
1
30
Cümleden Hayırlı Forumlar, Arkadaşlar nacizane fikrim şu ve deneyim ve tecrübeden yola çıkarak, formun kalitesi içerisinde bilinçli kullanıcılar olduğunda, birlik beraberlik çerçevesinde aktiflik bilgi paylaşımı yapıldığında, az olsa bile bu bir kalite haline gelir.

o yüzden forum'u kurup açan emek eden karşılık beklemeyen insanları sevin destek olun derim..

bir öneri - başka platforumlarla etkileşimde olun.