Finans ve foreks

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Para kazanmak artık oldukça zor bir hale geldi. Bu devirde ya iyi bir işin yada iyi bir mesleğin olacak ki yaşam standartları üzerinde hayatını sürdürmeye devam edebilesin. Eğer bir işin yoksa yada mesleğin en güzeli ekonomiye elindeki parayı yatırmak borsa oynamaktır. Ancak baştan belirtmek isterim ki herkesin harcı değildir borsa.İyi eğitimler almalı iyi analiz gözlemcisi olmalısınız ki bir şeyler kazanabilesiniz.

Yada elinizde belli bir birikim varsa iş fikirleri kategorileri olan ekonomi sitelerine bir göz gezdirmenizi öneririm. Bu makalemin sonunda vereceğim bir web sitesinde tamda bu kategori yer alıyor.Para kazanma portalları da söz konusu bu web sitesinde. Bu sayede kendinize göre bir iş fikri bulabilir, yatırım yapar ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yada para kazanma fikirleri üzerine yoğunlaşır kendinize bir yol haritası hazırlayabilirsiniz.

Öte yandan ekonomi haberleri, borsa analizleri , icra borcu yada kredi kartı haciz işlemleri gibi makaleleri de okumak isterseniz yine siteye e posta aboneliği sayesinde abone olabilir ilk bu makalelerden siz haberdar olabilirsiniz. Finans Foreks Girişimcilik ve İş Fikirleri