FAHİŞ FİYATLARA SON! Maliyeti Fiyatına Profesyonel Websiteler! Themeforest Tema, Kreatif Tasarımlar Ve Dahası!

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
28 Tem 2018
2
0
26
Konum
İstanbul
#1


Biz Kimiz?

Perigraft Digital Art Agency ailesi olarak, 4 kafadar arkadaş, yıllarca farklı sektör ve pozisyonlarda, dijital ajanslarda çalışan, mesleğin içinde pişen ve yenilikçi bakışımızı, mesleğimize uyarlamayı arzulayan ekibiz. Aslında hikayemiz piyasanın mevcut tasarım, sosyal medya ve pazarlama hizmetlerinde, yeterli kalite ve özveriye sahip olmamasına duyduğumuz sitemle başladı. Hepimiz daha önce çalıştığımız pek çok ajans ve şirketten, çalışma şartlarından, müşterilere ve işe verilen özverisiz yaklaşımdan şikayetçiydik. O halde neden bunu değiştirmiyor, piyasaya ve insanlara, daha uygun fiyatlara, daha kaliteli ve profesyonel, yenilikçi hizmetler vermiyoruz diye düşündük. İşte Perigraft Digital Art Agency bu düşünceden doğdu ve tatlı rekabetteki yerini aldı. Şirketleştik, aile olduk ve işlerimizin temeline her daim samimiyeti ve güveni koyduk.

Neden Ajans Kurduk?

Yaptığımız işi her daim kurumsal, vergilerini ödeyen, güven ve samimiyet temelli yapmak istediğimiz için şirketleşme kararı aldık ve Perigraft Digital Art Agency’i kurduk. Piyasadaki fahiş fiyatlardan yorulan, ödediği ücretin karşılığını alamayan pek çok mağdur bireye, tüm maliyet ve faturalarımız açık, samimi, kaliteli ve her daim istedikleri hizmeti vermek adına, şirketleştik, resmileştik.Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun?

Mevcut piyasada yer alan aslında tüm website tasarım ve geliştirme fiyatları uygun olmalı. Ancak takdir edersiniz ki bu işi ofis ortamında yapan, webmaster çalıştıran pek çok firmanın, kira, elektrik, aidat, internet vb. pek çok gideri olmaktadır. Bu giderlerin yanında bir de çalışan masrafları ve maaşları eklenince haliyle fiyatlar uçar. İşte biz, bu fahiş fiyat politikasına son vermek için, her gün yaptığımız cafe sohbetlerine işimizi de taşıdık. Bir yandan eğleniyor, muhabbet ediyor bir yandan işimizi yapıyoruz. Kira derdimiz, elektrik, su faturamız ve maaş derdimiz yok! Değerli müşterilerimize, hem uygun hem de kaliteli hizmetin alınabileceğini gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle kıymetli müşterilerimize Turhost, Natro ve Güzelhosting gibi firmalardan onların adına Hosting ve domain paketlerini satın alıyoruz. Ucuza kaçayım, hostu ücretsiz kapatayım gibi maliyetten kaçan ve değersiz ürün yaratan politikamız asla olmadı! Ardından satın almış olduğumuz Extend (Tam sürüm) lisanslı profesyonel themeforest temalarımızdan bir tanesini seçiyor ve temayı kreatif, yenilikçi, SEO algoritmasına uyumlu şekilde düzenliyoruz. Müşterimizin Google’da tanınır olması için özgün makaleler ekliyor, kullanıcı deneyimini ön planda tutan kaliteli sayfalar tasarlıyoruz. İş sonrası müşterimize sayfasını, hosting ve domain bilgilerini teslim edip, talep ettiği adrese faturasını gönderiyoruz. Müşterimiz aldığı resmi fatura karşılığında 3 ay ücretsiz hizmet ve iade talebinde bulunma hakkına sahiptir!

Hosting + Domain + Wordpress + Profesyonel Themeforest Teması+İç ve Dış Optimizasyon toplam fiyatı sadece:

450.00 TL

İletişim için pm atabilir veya info@perigraf.art adresine mail gönderebilirsiniz. Diğer projelerimize bakmayı unutmayın: Home skype: extiria​