Evde beslenecek köpek cinsleri ?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Günümüzde artık her şeyi neredeyse telefon üzerinden sorguluyor ve çözüm buluyoruz.Bunun bir kısıtlaması veya sektörü sayısı yok.Misal ağlayan çocuk nasıl susar yada üzüm pekmezi nasıl yapılır gibi birbirinden farklı sorular ile cevaplar arıyoruz.
İşte bu tip bir yoğunluğun olduğunu fark eden web site sizler için sorularınızı çok rahat şekilde sora bilmenize olanak sağlamış. Bu sitede birbirinden farklı binlerce soru cevap yer alıyor. Dilerseniz soru değil bu sorulara cevaplar vererek sistemi kullanabilirsiniz.
Açıkçası site içerisindeki soruları cevapladıkca ve diğer soruların cevaplarını okudukça kendinizi kaptırabiliyorsunuz. Çünkü farkında olmadan bir şeyleri öğreniyorsunuz bilgileniyorsunuz. BU pozitif yönde bir kazanç sizin için bence.BU şekilde genel kültür bilginizi geliştirebilirsiniz.
Sisteme kayıt olmak ücretsiz.Soru sormak veya cevaplamak için sizden hiçbir ücret talep edilmiyor. Kim bilir hiç ummadığınız bir anda bir sorunun cevabını arayabilirsiniz. O yüzden aşağıda vereceğim adresi bir yere not alın , favorilerinize ekleyin yada hemen şimdi kayıt olun ki işinize yarayabilir.
Soruların ve cevapların yer aldığı en büyük soru cevap platformu:
Soruların cevaplandığı türkçe sosyal ağ platformu - SoruCVP.net