En İyi Wordpress Hosting Firmaları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


En İyi Wordpress Hosting Firmaları

Web sitenizin yeteri kadar başarılı olabilmesi için ilk süreçte yapacağınız hosting seçimi çok önemlidir. Dünya üzerinde seçim yapabileceğiniz ve kendini kanıtlamış birçok host firması mevcuttur. Fakat wordpress host firması konusunda bu sayı yetersiz gelmektedir. Web sitenizin alt yapısında wordpress kullanmayı kararlaştırdıysanız hosting seçimi yaparken mutlaka bu alanda kendini kanıtlamış bir firma ile çalışma yapın.

Bir web sitesi açmaya karar verdiniz ve hosting alma aşamasındasınız. Bu sırada ilk önce hedef kitlenizin Türkiye mi yoksa Dünya mı olacağını belirleyin. Eğer hedef kitlenizin Türkiye ile sınırlı kalmasını istiyorsanız serverleri Türkiye’ de olan bir host firması ile anlaşma yapın. Hedef kitlenizi Dünya’ ya taşımak istiyorsanız yurtdışı lokasyonuna sahip hosting firması ile anlaşmanız gerekmekte

BlueHost

Wordpress hosting konusunda hedef kitlenizi Dünya olarak belirlediyseniz yurt dışı lokasyonlu tercih edebileceğiniz en iyi firma BlueHost’ tur. 1996 yılından bu yana kullanıcılara hizmet vermekte olan firma, yıllar içerisinde kendini hem geliştirmiş hem de yenilemiştir. Bu sayede hosting firmaları arasında en iyi ünvanı almaya hak kazanmıştır. BlueHost, kullanıcılarına günün her saati hizmet vermeye çalışmaktadır. Wordpress siteniz ile alakalı sıkıntı yaşadığınız süreçte saat farkı ne olursa olsun online chat desteğine bağlanarak sorununuzu yazarak kısa sürede gerçek anlamda çözüm bulabilirsiniz. BlueHost sayesinde web sitenizde ki trafik ne kadar yüksek olursa olsun sitenizin hızında herhangi bir problem yaşamazsınız.

TurHost

Hedef kitlesinin lokasyonu Türkiye olan kullanıcılar, Türkiye’ de yer alan en iyi host firması olan Turhost’ u tercih edebilirler. Turhost, Türkiye resmi sayfasında wordpress konusunda hosting firması olarak önerilen 1.firma olarak yer almaktadırlar. Turhost firması, kullanıcılarına güvenirliliğini ve hızını kanıtlamıştır. Site kurulumu hakkında herhangi bir bilginiz yoksa Turhost.com üzerinden başlangıç hosting paketi alıp wordpress başlangıç rehberi üzerinden site kurulumuna dair yönergeleri izleyerek web sitenizi kurabilirsiniz. Türkiye ya da Dünya için hedef kitlenizi belirledikten sonra TurHost veya BlueHost firmasından birini seçerek gerekli kurulumları gerçekleştirdikten sonra oldukça hızlı ve güvenilir şekilde hostlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Yorumlar