Eğitim Bloğu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
29 Kas 2018
5
0
Türkiye'de Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan; Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Yükseköğretim Kurum Sınavları (YKS), YKS 1. oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve YKS 2. oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) gibi sınavlara ders notları, deneme sınavları ve çıkmış sorularıyla sınava hazırlanmanıza yardımcı olan osinav.com sitesi aynı zamanda Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile de önlisans programından lisans programına geçmeniz için tüm takipçilerine 7/24 destek vermeye devam etmektedir. KPSS güncel bilgilerle güncel olayları takip edebileceğiniz gibi ücretsiz kaynak arşivlerine de ulaşabilirsiniz.
https://osinav.com sitesini ziyaret ederek en güncel ÖSYM sınavları için bilgi ve kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

2019 Türkiye Geneli Genel Kültür Genel Yetenek Deneme Sınavları, KPSS Çıkmış Sorular, Önceki Yıllarda En Çok Çıkan Sorular, YKS Sınav Takvimi, YKS Ders Notları, Temel Yeterlilik Testi Yardımcı Kaynaklar, Alan Yeterlilik Testi Konu Anlatım Kitapları ve daha fazlası..

Son düzenleme: