E-DOCS NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


E-DOCS NEDİR, NASIL KULLANILIR?

E-docs işlenilen veya üretilen atığa ne olduğu ile alakalı hizmet veren çevrimiçi bir sistem olarak hizmete sunulmuştur. Tamamen İrlandalı bir şirket olup Dublin’ de faaliyetlerini sürdürmektedir. Şimdi ki süreçte İngiltere ve İrlanda’ da bulunan müşterilerine doküman görüntüleme ve elektronik alanlar ile alakalı hizmet çözümleri sunmaktadır. Hizmet kalitesi ve güvenirlilik açısından oldukça üst seviyede yer almaktadır. Hem belge görüntüleme de elektronik alanda hizmetleri bulunmaktadır. E-docs kendi bünyesinde en iyi insanları, en iyi teknolojiyi ve süreçlerini kullanmaktadır. Kâğıt, film içeriğine sahip belgeleri dönüştürmekte, geri alınmasını sağlamakta ve güvenli bir şekilde saklanması için kendine özel çeşitli çözümler tasarlamaktadır.
E-DOCS NEDİR, NASIL KULLANILIR.jpg E-DOCS NEDİR, NASIL KULLANILIR.jpg

Edocs çalışanları 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktadır. Üretim ve veri merkezinde yer alan çalışanlar merak ettiğiniz soruları cevaplamak ve kaygılarınız ile ilgilenme noktasında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedirler. Size her zaman yardımcı olabilecek bir teknik servis ve ürün geliştirme personelleri mevcuttur. Edocs sistemi herhangi bir sermaye yatırımı yapmadan ihtiyacınız olan her şeyi karşılamaktadır. Tamamen tasarruf odaklı çalışma gösteren Edocs ailesi para tasarrufu yapma, tasarruf sağlayan belge görüntüleme hizmetleri, elektronik, ortadan risk kaldırmak için benzersiz bir şekilde tasarlanarak kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Edocs hizmetlerini kullanırken kendinizi yeterince güvende hissedebilirsiniz ve sunduğu çözümlere koşulsuz, şartsız güvenebilirsiniz. Normalin altında bir bütçe ile sizlere hizmet sunarak işlemlerinizi daha kolay ve daha güvenilir hale getirmektedir.

Edocs nasıl kullanılır?

Verilerinizin güvenliği açısından büyük önem taşıyan ve size koşulsuz, şartsız, güvenilir bir şekilde hizmet sunan Edocs sistemi, sağlam ve bağımsız bir şekilde kurgulanmıştır.

Edocs sistemini kullanmak çok basittir. Sisteme giriş yaparken karmaşık bir şifre kullanın. Çözüm bulmak istediğiniz veya yardım almak istediğiniz konuya ilişkin ilgili taraflar ile sınırlı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bütünlük, gizlilik, kullanılabilirlik verilerinin hükümet ile uyumlu bir şekilde hizmet vermesi güvenliğinizi kapsar. Edoc test sistemi sizlere sunulmuş bir alternatiftir. Verilerinize dair bilgilerinizi paylaşmadan önce sistemi buradan test edebilirsiniz. İşinizi kaydettirme, atık transfer kayıtlarınızı oluşturma, iş alanı ve diğer türler ile alakalı raporlar oluşturma başlıkları içeren Edocs sisteminin kullanımını bu test sistemi üzerinden inceleyebilirsiniz.
 

Yorumlar