Doğal hayat Polikliniği

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
4 Kas 2018
13
0
Konum
Ankara
#1
Site Adresimiz : www.dogalhayat.com.tr
Faaliyet Konumuz : Bitkisel Tedaviler
Site Açılış Tarihimiz : 2004Doğal hayat polikliniği Ankara da hizmet veren sağlık bakanlığı onaylı Türkiye'nin ilk GETAT kliniğidir. Doktorlarımız eşliğinde Sülük, hacamat, ozon, PRP Tedavisi gibi bir çok alanda Doğal tedaviler uygulamaktayız. Açılışımızdan günümüze kadar olan süreç de bir çok hastamıza hizmet vermiş ve başarılarımızla bir çok kişinin sağlığına kavuşmasında etkili olmuş tedaviler uygulamışızdır.

Tedavilerim izin tamamını alanında uzman doktorlarımız eşliğinde uygulamaktayız. Geleneksel, tamamlayıcı tedavilerimiz ile Ankara da ilk ve önde gelen isim olmanın gururunu yaşıyoruz. Tedavilerim'izin tamamını görmek, verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve bizleri daha yakından tanımak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizler için tedavi alanlarımız hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden güncel olarak eklemekteyiz. Uyguladığımız tedavileri, hasta röportajlarımız, hastalarımızın tedaviye başlama süreci ve tedavilerden sonra ki röportajlarını sitemizin videolar bölümünden izleyerek Doğal Hayat Polikliniğini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek ve randevu talebinde bulunmak için web sitemizde yer alan telefon numaraları ile bizlere ulaşmanız mümkün.