Daha şimdiden kısıtlama ya başladınız Forumda R10 ve Wmaracı Gibi Devam Edin

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0   0   0
5 Eyl 2018
11
1
38
şimdiden kısıtlamaya başlamışsın :)En iyi müzik dinleme platformu yorum yazamama kızdım yazacağım şey neydi biliyorumusun muzik sitenizden birkaç paylaşım yaptım Aziz Kaynar arada paylaşım yapıp hit ve değer kazanmasını sağlarım diye yazacaktım 3 yada 4 paylaşım yaptım dedim konuya ekleyim buda başkalarına teşvik olur onlarda paylaşım yaparda hele negörim konuya yorum yapma yetkiniz yok hım dedimki aziz yol yakınken dön paylaştıklarını sil aha siliyorum
sildim ve dedimki aziz insanlar r10 dur wmaracı dır onların kısıtlama ve keyfi işlerinden hareketlerinden sıkılmıştı bunalmıştı ki ben bunalmıştım burası yeniya e buda şimdiden başlamış aziz sen yol yakınken basgit yoluna boşver demekki bunlarda diğer forumlarla aynı halt .HADİ SİZE KOLAYGELSİN

Moderatörün son düzenlenenleri:

Peak

Daimi Üye
1   0   1
23 Tem 2018
98
96
29
Şikayet iletirken bile reklama çalışmışsınız , eklediğiniz backlinkleri temizledim. Burası reklam çöplüğü değil ayrıca paylaşıp paylaşmamak sizin özgürlüğünüzde bir problem yok. Bizi de sektörde bilinen 2 forum gibi görebilirsiniz işleyişimiz , prosedürlerimiz var. Yeni olmamız müsamaha edeceğiz demek değildir. İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...