Çevrimiçi Ziyaretçiler ve Forum İstatistiklerini Forum Listesinin Altına Taşımak

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Çevrimiçi Ziyaretçiler ve Forum İstatistiklerini Forum Listesinin Altına Taşımak

Xenforo, kolay kullanımı ve profesyonel yazılım içeriği sayesinde en çok tercih edilen forum yazılımları arasında yer almaktadır. Hazır bir forum yazılımı olan ve kullanıcılarına forum sitelerinin yönetimi konusunda en büyük desteği sağlayan Xenforo, kullanıcı dostu hizmeti sayesinde üyelerine yardımcı olmaya devam ediyor. Forum sitesi oluşturmak isteyenler için basit adımlarla işlemlerin yapılarak sitelerin oluşmasına yardımcı olan Xenforo, kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde forum yöneticilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Xenforo yazılımında bulunan ziyaretçiler ve forum istatistikleri kısmında gerekli ayarlamaları yaparak bu kısımları forum listesinin altına taşımak isteyenler için hızlı işlemler sunan Xenforo, her türlü işlemlerin basit bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle çevrimiçi ziyaretçiler ve forum istatistikleri kısımlarını forum listesinin altına taşımak isteyenler hızlı işlemler sayesinde gerekli ayarlamaları yapmaktadırlar.

xenforo.png

Yapılması Gereken İşlemler
Xenforo yazılımının sunmuş olduğu avantajlı hizmetler kullanıcılarının sitelerini kolay bir şekilde yönetim altına almalarına yardımcı olmaktadır. Güvenirli bir şekilde hizmet sunan Xenforo yazılımı sayesinde artık forum kullanıcıları 7/24 istedikleri zaman forumlarında değişiklik yapabilme imkânına sahip olmuşlardır. Bunun için çevrimiçi ziyaretçiler ve forum istatistikleri kısımlarını forum listesinin altına taşımak isteyenler; öncelikle kenar çubuğundan bileşenleri kaldırmaları gerekir. Bunun için, forum_list şablonu bulunarak silinmelidir. Daha sonra gerekli işlemler yapılarak kenar çubuğunda bulunan çevrimiçi listesi ve forum istatistikleri kaldırılmış olacaktır. Daha sonra bunları forum listesinin altına eklemek için tekrardan forum_list şablonu açılmalıdır. Daha sonra zip dosyasına bulunan gif resimleri klasöre atılmalıdır. Hızlı bir şekilde yapılan bu işlem sayesinde kullanıcılar işlemlerinin kısa sürede yaparak kendilerine zaman ayırmaktadırlar.
Forum Siteleri İçin Güvenilir Yazılım
Kaliteli bir
forum sitesi oluşturmak ve sitelerini sorunsuz bir şekilde yönetim altına almak isteyenler için güvenirli yazılımla hizmet sunan Xenforo, profesyonel yazılımı sayesinde forum yöneticilerine destek olmaya devam ediyor. Özellikle çevrimiçi ziyaretçiler ve forum istatistikleri kısımlarını forum listesinin altına taşımak isteyenler için sulan pratik işlemler sayesinde kullanıcılar forum listesinin altına taşınmak istenen kısımların kolay bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır.
 

Yorumlar