Çatı Arasına Datacenter İnşa Etmek (Evde Web Sitesi Host Etmek)

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
15 Ağu 2018
7
8
29
Merhabalar, 27 Şubat 2017 tarihinde kişisel bloğum www.ugureren.com'da yayınladığım ve bu güner kadar en çok okunan yazı olan "Evdeki İnterneti Kullanarak Web Sitesi Host Etmek" başlıklı yazıyı YouTube'da video servisi haline getirmek için kolları sıvadım.

Çatı katımı sıfırdan datacenter ve ofis olarak inşa edeceğim, bu süreci sizlerle paylaşacak ve gelen yorumlara göre projeyi şekillendireceğim.

Bölüm 1:

Bölüm 2:

odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
162
60
Konak, İZMİR
Tam olarak bu adres mi?
Mithatpaşa Caddesi No: 218 Kat: 6 Daire: 12 PK: 35260 Barbaros Mah. Konak - İzmir / Türkiye
Aynen hocam. Normalde fiber var, kablo tv var, vdsl de var şuan ofiste. Ancak superonline çok yüksek bir fiyat çıkardı bize. Binanın zemin katta 235 metrekare bir boş alan var. Olursa oraya kurmayı planlıyorum. Santrale ortalama 350 metre bir mesafe var aramızda. Burası konak merkez. İzmir merkez daha doğrusu

0   0   0
15 Ağu 2018
7
8
29
Aynen hocam. Normalde fiber var, kablo tv var, vdsl de var şuan ofiste. Ancak superonline çok yüksek bir fiyat çıkardı bize. Binanın zemin katta 235 metrekare bir boş alan var. Olursa oraya kurmayı planlıyorum. Santrale ortalama 350 metre bir mesafe var aramızda. Burası konak merkez. İzmir merkez daha doğrusu
bi ara üçyolda oturduk biliyorum oraları, arkadaşa sordum pazartesi haber gelir, paylaşırım sizinle.

eski çalıştığım firmadayken semele'ye 2gbps hat satmıştım : )