cache:siteismi.com yazınca sitem 404 çıkıyor

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
16 Ağu 2018
96
15
Merhaba arkadaşlara siteme 1 hafta önce SSL geçirdik. SSL GEÇİRDİKTEN SONRA WORDPRESS OLDUĞUNDAN SSL EKLENTİSİ KURDUK GOOGLE İNDEXLEMESİ RAHAT OLSUN DİYE AMA ÖN BELEKTE GOOGLE BOTLARININ NE ZAMAN GÜNCELEDİĞİNİ GÖSTERMİYOR 404 SAYFASINA YÖNLENDİRİYOR.

AMA SSL'SİZ OLAN İSME BAKINCA ÇIKIYOR YANİ SSL'SİZ SİTEYİ GÖRÜYOR NEDEN OLUYOR ACABA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Önce belli cache:siteadi.com diye baktığımızda 404 sayfasına yönlendiriyor.

TEŞEKKÜRLER...

odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
167
61
Konak, İZMİR
Merhaba arkadaşlara siteme 1 hafta önce SSL geçirdik. SSL GEÇİRDİKTEN SONRA WORDPRESS OLDUĞUNDAN SSL EKLENTİSİ KURDUK GOOGLE İNDEXLEMESİ RAHAT OLSUN DİYE AMA ÖN BELEKTE GOOGLE BOTLARININ NE ZAMAN GÜNCELEDİĞİNİ GÖSTERMİYOR 404 SAYFASINA YÖNLENDİRİYOR.

AMA SSL'SİZ OLAN İSME BAKINCA ÇIKIYOR YANİ SSL'SİZ SİTEYİ GÖRÜYOR NEDEN OLUYOR ACABA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Önce belli cache:siteadi.com diye baktığımızda 404 sayfasına yönlendiriyor.

TEŞEKKÜRLER...
Hocam htaccess ile 301 yönlendirme yapıp google web master araçlarından "google gibi getirin" tıklayın. Yani index çekin. 2 - 3 güne google https olarak index alır. Tüm site haritasını yeniden oluşturun. XMLSİTEMAP üzerinden. Tüm protokol https ile olmalı. Umarım doğru şekilde anlamışımdır konuyu

odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
167
61
Konak, İZMİR
dediğiniz konuya bakarken
TİB'den Google'a erişim engeli

böyle bir konu buldum sizinle alakalımıdır bilemedim
Aslında tib istediği kadar engel koysun internet dünyasında hiçbir şey imkansız değildir. TİB n başındakiler ne yazık ki konuya çok uzak, teknolojiyi PC açıp kapatmaktan ibaret sanan insanlar oldukları için ülke olarak çok sıkıntılar çektik çekiyoruzda. Umarız gelecek jenerasyon TİB başkanları daha bilgi ve fikir sahibi olurlar.

0   0   0
16 Ağu 2018
96
15
dediğiniz konuya bakarken
TİB'den Google'a erişim engeli

böyle bir konu buldum sizinle alakalımıdır bilemedim
HOCAM WEBMASTERKULUBU ÖN BELLEKTEN CIKIYOR WEBMASTERKULUBU.COM YAZIN AŞAĞI OK ÖNBELEĞİ BAKIN ÇIKIYOR AMA BAZI SSL GEÇEN SİTELERDE YOK Ç.OK HİTLİ BLOGLAR VAR ONLARDA YOK 404 VERİYOR AMA BİR MAKALE OKUDUM YABANCI GOOGLE BU SAYFA ÇIKMAMASININ ZARARI YOKMUŞ BEN BİR İHTİMAL GÜVENCE İÇİN ÇIKSIN İSTİYORUM