Bursa Reklam Ajansı

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
27 Eyl 2018
20
2
28
Konum
Bursa
#1
Bursa’da bir reklam ajansı arayışı içerisinde iseniz size firmamızdan bahsetmek istiyorum. Ada Creative adıyla 2005 yılından bu yana reklam sektöründe faaliyet gösteren ajansımız kurumsal kimlik, medya planı oluşturma ve yönetme, web sitesi tasarımı, tanıtım filmi çekimi, alanlarında hizmet vermektedir.

Reklamın Kötüsü Olur

Çok bilindik bir sözdür ‘’ Reklamın iyisi kötüsü olmaz’’ denir bu sözü kim söylemiş bilmiyoruz ama çok net bildiğimiz şey; Reklamın kötüsü olur ayrıca firmanıza’da büyük zararı olur.

Birlikte çalıştığımız firmaların ve markaların itibarını önemser , onlar için yaptığımız çalışmalarda uzun vadeli sonuçlar hedefleriz.

İyi tasarımın insan kavramı üzerindeki etkisine inanır, yaptığımız tasarımlarda renk tonlamaları, görsel kullanımı ve font seçimini önemseriz.

Nasıl Bir Ajansız

Bursa’nın en iyi reklam ajansı siz misiniz derseniz en iyi olma kavramımızı şöyle açıklarız; Elbette ki ticari bir ajansız ama proje süreçlerimizde ticari kaygılardan uzak aldığımız işleri sonuçlandırmaya odaklanırız. Müşterilerimizi önemseriz, ama her zaman haklı olmadıklarını bilir gerektiğinde uzmanlık alanlarımızla ilgili taviz vermeyiz.

Web Site : www.adacreative.com