Bir Kelebeğin Genel Yaşam Bloğu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
29 Kas 2018
8
0
Konum
Kırıkkale
#1
hakkında tüm bilmeniz gerekenleri eğlenceli bir şekilde anlatan ve sizleri sürekli önemli konularda bilgilendiren bloğumuzu ziyaret ettriniz mi? Bu blogda kendinizden bir parça bulacaksınız.

Aile, yaşam, sağlık, ilişkiler, güzellik, dekorasyon ve daha bir çok konuda blog yazıları paylaşmaktayız. Sizlerde sitesindeki blog yazılarından faydalanabilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#4
Ülkemizde maalesef çok sık rastlanan sağlık sorunlarından bir tanesidir kısırlık. Hem erkeklerde hemde kadınlarda görülen kısırlık sorununun takiki bazı çözümleri var. Ancak tüm kısırlık sorunu yaşayanların tamamı iyileşiyor diye bir şey yok.
Süreç içerisinde bir çok tedavi yöntemi olduğu gibi bazı kısırlık süreçleri sonrası çözüm üretilemez ise tüp bebek tedavisi önerilir ve hasta yani aile kabul ederse sorunu bu şekilde çözüme kavuşturmak mümkün.
Doğuştan kısır doğmak mümkün olacağı gibi genetik olarak ta kısırlık söz konusu olabilir. Bunun için ilgili hastanelerde üroloji bölümü gibi bölümlerde test yaptırmanız en sağlıklısı olacaktır. Bazen hem erkek hemde kadında hiç bir sorun olmayabilir. Buradaki sorun sperm sayısı yada spermlerin yumurtalara sağlıklı şekilde ulaşamaması yüzünden de olabilir.
Kesin bir tanı koymak yada kendinizi üzmek yerine dilerseniz Kısırlık Tedavisi | Kadında ve Erkekte Kısırlık Tedavisi, Belirtileri, Hastalıkları ve Kısırlık Nedenleri sitemizi inceleyebilir makalelerimizi okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Yada dilerseniz hemen bir hastaneye gidip gerekli testleri yaptırmanızı öneririz. Kısırlık testi ve kısırlık tedavisi devlet hastanelerinde ücretiz yapılmakta.