Bayan Yazardan Semantik & SEO Uyumlu & Hit Garantili Makaleler

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol
0   0   0
5 Ara 2018
3
1
22
Ben Kimim?

Mezun olmak üzere olan bir Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisiyim. Bilenler bilir; bu bölüm çok geniş bir kapsama sahip olduğu için kişinin genel kültürü üzerinde müthiş olumlu etkilerde bulunur. Aynı zamanda günümün çoğunu psikoloji, sağlık ve teknoloji üzerine okumalar yaparak geçirdiğim için bu alanlarda da hatırı sayılır bir bilgi birikimine sahibim. Kısacası çok yönlü ve kültürlü biri olduğumu düşünüyorum. Küçüklüğümden beri yegane yeteneğim olan yazarlığı, edebi yönünün yanında bilgilerimi aktarmak için bir yol olarak seçmem neticesinde yaklaşık bir yıldır makale yazarlığı ile ilgileniyorum. Makalelerimin kalitesine gelirsek; altı ay kadar bir süredir bünyesinde bulunduğum icerik.net üzerinden aldığım değerlendirmelerin tamamı olumludur. Pek çok müşterim benimle çalışmaktan memnun kaldı. Üslubum hakkında fikir sahibi olmanız için size referans makalelerimi gösterebilirim.

Neden Beni Seçmelisiniz?

- Makale yazarlığını bir-iki siteden okuduğu bilgilerin özetini çıkarmak zannedenlerin aksine, ben ele aldığım konu hakkında saatlerce araştırma yaparım. Okuduğum İngilizce & Türkçe akademik yayınlardan izlediğim belgesellere dek aldığım notları derleyerek ortaya özgün ve kapsamlı bir içerik çıkarırım. Böylece siteniz, ziyaretçilerin akınına uğrar!

- İlgi çekici ve anlaşılır bir üslup kullanırım. Türkçe hakimiyetim sayesinde makaleleriniz üst düzey bir okunabilirliğe sahip olur.

- Homojen anahtar kelime dağılımı ve uzun kuyruk anahtar kelimeler ile arama motorlarının yeni gözdesi olursunuz.

- Konu bütünlüğünü sağlayacağını düşünüyorsam fazladan yüzlerce kelime yazabilirim ve ekstra ücret istemem.

- Elbette ne kadar çaba göstersem de makale hayalinizdeki gibi olmayabilir. Bu durumda istekleriniz doğrultusunda ücretsiz düzenleme yapıyorum.

İçerik Ürettiğim Konular:

- Film, dizi ve kitap incelemeleri
- Psikoloji
- Sağlık
- Teknoloji
- Evcil hayvanlar
- Kadın ve çocuklar
- Moda
- Biyografiler
- Liste içerikler

Ricalarım:

- Anahtar kelime kullanılacaksa bunları vermeyi veya benden anahtar kelime çalışması yapmamı istemeyi unutmayınız.

- Makaleye hakim olmasını istediğiniz üslubu (samimi, ciddi vb.) belirtiniz.

- Teslimat süresi konusunda gerçekçi olunuz. Basit bir konu için bir gün hatta birkaç saat yeterli olabilir ancak derin araştırma gereken spesifik bir konu için bu mümkün değildir.

Fiyatlandırma:

100 Kelime - 2 Lira
1000 kelime üzerindeki siparişlerinizde 100 Kelime - 1.5 Lira

Ödeme Yöntemleri:

İş Bankası | Enpara

DenqeSiz

WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
16 Ağu 2018
80
11
Hocam hayıurlı işler size onlar web datası satayım 50 tl isterseniz telefon verirseniz izah ederim hazır müşteri