Bankadan kredi nasıl çekilir ?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Ülkemizde kredi kartı kullanımı her geçen gün yükseliyor. Bunun yanında artık kredi borcu olmayan aile nerede ise yok denebilir. Böyle bir durum içerisinde milyonlarca kişinin bankalar ile ilişkisi olduğunu düşünerek sizler için bir siteden bahsedeceğim.
Bu site içerisinde ekonomi haberlerinden tutunda, günlük dolar kurunun ani yükseliş ve düşüşlerini ele alan makaleler, ülkemizin ekonomik girişimleri ve gelişim haberleri, banka kredi faizleri hakkında bilgiler ve en önemlisi kredi kartı borcu olanlar için yol gösterecek düzeyde bilgiler yer alıyor.
Örnek verecek olursak eğer; kredi kartı borcu olan bir arkadaşımız olsun.Kendisi icralık olacak borçlarını ödeyemediği için. İşte bu arkadaşımız için yapması gerekenler bu sitede yer alıyor.Yada bir örnek daha verelim; Ahmet isimli bir aile babamız konut kredisi çekmek istiyor.Ancak banka konut kredisi faizlerinin güncel durumları yada tüm bankaların faizlerine tek bir sayfadan görmek istiyor.İşte bununda cevabı yine aşağıda vereceğim adreste yatıyor.
Eğer sizde kredi kartı , banka kredisi gibi konularda bilgi almak istiyorsanız siteyi ziyaret etmenizi öneririm. Unutmayın bildiğinizi düşündüğünüz bazı bilgiler sizi kötü duruma sokabilir. Yukardaki icra örneğinde olduğu gibi. İcralık olmamak için borçlarınızı gününde ve düzenli şekilde yatırmalısınız. BU tip bilgilere sahip olarak ekonomik durumunuzu düzeltebilirsiniz.
Ekodurum - Ekonomi , Banka ve Kredi Blogu