Avrupa ve Dünya Standartlarındaki Saç Modellerini Deneyebilirsiniz

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
21 Ağu 2019
14
0
Konum
Adıyaman
#1
Bir marka haline gelen ve ünü yurtdışına kadar yayılan Ersin Köse kuaför, en modern saç uygulamaları sayesinde sizi tam anlamıyla baştan yaratıyor. Farklı konseptleri Türkiye'ye getirerek, kadın saç modellerine değişik bir hava katan işletme; global sektörü yakından takip etmekte. Afro dalgası ve daha birçok farklı uygulamayı bu kuaför ile almanız mümkün.
Afro Dalgasında Öncü
Ersin Köse kuaför, şu an birçok ünlü ismin de yaptırdığı Afro dalgası saç modeli konusunda önce. Türk kadınlarını ilk defa bu uygulamayla tanıştıran firma, mevcut hizmeti vermeye devam ediyor. Uygulanma aşamasında ilk olarak saçın dip kısmından başlamak üzere ince bir şekilde örme yapılır. Buna Cornrows adı verilir. Dışarıdan bakıldığı zaman balık sırtı gibi görünür. Bunun ardından dalgalı olan saçlar, oldukça küçük tutamlara ayrılır ve bu başarılı bir şekilde örgülerin üzerine eklenir. 8 cm'lik bir saç yeterli olacaktır. Afro dalgası fiyat, kadın müşteriler için oldukça uygundur.
Cornrows ile Saçınız Daha Havalı
Cornrows, Ersin Köse kuaförün sunduğu bir diğer hizmet. Genellikle ek saç uygulamasıyla gerçekleştiriliyor. Balık sırtı olarak tanımlanan bir görünüm kazanan saçlarınız daha havalı bir hale gelmekte. Renk tercihleri her zaman dikkate alınıyor. İsterseniz rengarenk örgülere sahip olabilirsiniz. Yıkanması konusunda bir sorun söz konusu değildir. Bu açıdan bakıldığı zaman oldukça kullanışlıdır.