Androind Telefon App'lerde ses kayıt sorunu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
14 Ağu 2018
2
0
25
Herkese merhaba, Samsung C9 Pro telefonumda uygulamalar aracılığı ile kaydetmek istediğim videolarda ses bozuk, kesintili çıkıyor. Telefon görüşmelerimde, whatsapp sesli ve görüntülü iletişimde problem yok. Karşı tarafa ses olağan şekilde iletiliyor. Instagram, Facebook, Samsung Kamera, ses kaydedici gibi uygulamalarda bu şekilde bozuk. Telefonu Fabrika ayarlarına geri dondurdugumde 24 saat kadar problem yaratmadı ama devamında yine aynı sorun. Yaşayan, bilen biri vardı diye bir umut yazıyorum. Yoksa telefonu değiştireceğim. Saygılar.

0   0   0
14 Ağu 2018
2
0
25
Hocam bunun için telefon değiştirmeye değmez. Mikrofon erişimi olan uygulamalarınızı kontrol ettiniz mi?
Merhaba, uygulama erişimlerini kontrol ettim. Bazen telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor fakat kısa süreli bir çözüm 3 - 5 dakika sonra tekrar ses kesilmesi oluyor. Kesinlikle donanımsal değil problem eğer öyle olsaydı. Telefon görüşmelerimde de kesilmeler olurdu.

AkincanD

Creative
Üye
0   0   0
4 Ağu 2018
71
21
Merhaba, uygulama erişimlerini kontrol ettim. Bazen telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor fakat kısa süreli bir çözüm 3 - 5 dakika sonra tekrar ses kesilmesi oluyor. Kesinlikle donanımsal değil problem eğer öyle olsaydı. Telefon görüşmelerimde de kesilmeler olurdu.
Diğer uygulamaların erişimlerini kontrol edin hocam.