Amerika'dan Ürün Satın Almak Artık Çok Kolay

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
18 Şub 2019
3
0
Amerika'nın en büyük el yapımı ve vintage ürünler satan sitelerinden birisi olan artık Türkiye'den de ulaşılabilir bir şekilde hizmet veriyor. Siz de Çin malı ürünler almak yerine daha kaliteli ve özgün tasarımlara sahip ürünler satın almak istiyorsanız eğer Amerika Paketim sitesini kullanabilirsiniz. Site siz ile Etsy arasında bir köprü kurarak güvenli bir şekilde kredi kartı ya da paypal ödemesi ile ürün satın alabilmenize olanak sağlamaktadır.
İster Kendiniz Satın İsteseniz Biz Sizin İçin Alalım
Amerika Paketim sitesi üzerinden Etsy'den ürün satın alabilmenizin iki yolu bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünün linkini ilgili bölüme yapıştırdıktan sonra satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. İster benim adıma siz satın alın ya da kendim satın alacağım seçeneği ile ödeme işlemlerini yaptıktan sonra Los Angeles merkezde ürününüz sizin adınıza kargolanmaya başlayacaktır.
Satın Alma İşleminde Ek Ücret Ödemesi Var Mı?
Satın alma işlemi sırasında aldığınız ürününe ait bir kargolama ve vergi ücreti çıkmaktadır. Satın alma işlemi tamamlanmadan site size bu ücretlerin tutarını bildirmekte ve siz eğer uygun görüp onay verirseniz ürününüz hazırlanmaya başlamaktadır. Site üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Kredi kartına 3 taksit uygulaması da sunun Amerika Paketim sitesi ürünleri tüm müşterilerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Ürün satın alımında ürün fiyatı, kargo ve vergi ücreti dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kaynak:

Moderatörün son düzenlenenleri: