Alt coin madenciliği

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Artık hayatımıza dijital paralar resmen girdi. Bir çok büyük marka ödeme bile almaya başladı. Peki biz ne kadar gerisindeyiz dijital paraların gelin hep birlikte bunu ele alıp inceleyelim.Biliyorsunuz ki günümüzdeki en değerli ve ilgi gören para birimi bence bitcoin.Artık dünya genelinde evrensel güç olarak görülüyor ve yakın zamanda tüm dünyada geçerli tek para birimi olacağı da düşünülüyor.
Peki bitcoin gerçekten güvenilir mi ? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır ? Bitcoin ile al sat yaparak para kazanmak mümkün mü yada bitcoin minig nedir gibi sorular aklınıza geliyorsa merak etmeyin hepsine verecek cevabımız var. Tüm bu soruların cevabını tanıtacağım site üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.
Sadece bitcoin olarak düşünmeyin.Sektörde yüzlerce coin var.Bunlara alt coin deniyor ve onlarda gayet güzel kazandırıyor. Misal Ethereum gibi bitcoinden sonra en fazla ilgi gören coin türü. Eğer bütçeniz yetmiyor ve bitcoin alamıyorsanızda alt coinlere yatırım yapmanızı öneririm. Alt coin yatırım tavsiyelerini yine aşağıda önereceğim sitede bulabilirsiniz.
Sadece tavsiye veya haber niteliği taşıyan içerik değil ayrıca minig hakkında ( madencilik ) bilgilerede ulaşabilirsiniz. Hangi ekran kartı daha iyi kazı yapar, hangi sistem daha fazla üretim yapar ve az enerji tüketir bunların hepsi işte bu sitede: https://kointimes.net/