Alotnote: Online Not Defteri | Türkiye'nin En İyi Online Not Defteri Uygulaması

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
16 Eki 2018
1
0
22
Konum
İstanbul
#1


Alotnote, bizim tarafımızdan geliştirilmiş bir online not defteri uygulamasıdır. Dünya çapındaki rakiplerine oranla çok daha hızlı ve kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir. Ayrıca konunun başında belirtmek isterim ki, Alotnoteuygulaması tamamen ücretsizdir!

Örnek Link Yapısı: Alotnote - Online Not Defteri Uygulaması | Alotnote

Sistemin anasayfasına girdiğinizde karşınıza iki seçenek çıkıyor. İsterseniz üye olmadan direk not oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz notunuzu sosyal medya hesaplarında paylaşabilir veya link olarak da alabilirsiniz.
Eğer isterseniz üye olup, notlarınızı size ait panelinizde kayıtlı tutup, istediğiniz zaman yeni not oluşturup, güncelleyip veya silebilirsiniz. Üye olan kullanıcıların notları gizli olarak kaydedilir. Eğer kullanıcı o notunun gizliliğini açmak isterse, o zaman gizli olmaktan çıkar ve notunuza özel hazırlanmış link sayesinde paylaşabilirsiniz. Notlarınızı dilediğiniz sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz veya link şeklinde istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ayrıca notlarınızı sadece 1 tık ile yazdırabilirsiniz.

İstediğiniz notlarınızı önemli olarak işaretleyebilir ve yıldızlı notlar bölümünden direk olarak ulaşabilirsiniz. Notunuzu ilk oluşturduğunuz tarih ve son değişikliği yaptığınız tarihlerde kayıtlı kalır. Böylelikle neyi ne zaman yaptığınızı da kolayca hatırlayabilirsiniz.
Yakın zaman içerisinde uygulamaya eklenecek; notlara dosya ekleme, notu direk e-posta olarak gönderebilme ve sistem içerisindeki üyelerle not paylaşımında bulunma ve bunun gibi birçok özellik ile birlikte geliştirilmeye devam edicek.

Alotnote ve Çelik Yazılım olarak sizden beklediğimiz ise uygulamayı kullanarak bize destek olmanız. Bildiğiniz gibi şuan rakipleri arasında çok büyük firmalar boy gösteriyor ama neden bizde onlar gibi olmayalım ki? Sonuçta hepsi ilk başında ufak bir firmaydı. En azından konuyu gören her arkadaşın bir üye olmasını ve uygulamayı denemesini rica ediyorum. Fikirlerinizi de konu altından paylaşırsanız, çok sevinirim. Herekese hayırlı akşamlar diliyorum.


BURADAN siteye giriş yapabilirsiniz.