Adsense’den Çok Kazanma Yöntemleri

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
1 Ağu 2018
154
68
31
Konum
Kocaeli
#1
Adsense’den Çok Kazanma Yöntemleri

Adsense’den nasıl çok kazanılır, bir çok yeni işe başlayan webmasterların büyük sorusudur bu. Öncelikle yapılması gereken Adsense reklamlarının sitenizdeki içeriğine göre yayınlanacağını bilmelisiniz.
Şimdi bir sağlık siteniz var ve içeriği düzgün, sürekli özgün yazılar yazıyor iseniz tıklama başı güzel fiyatlar alabilirsiniz. Fakat Çöp diye tabir edilen Google’nin sürekli güncel sitelerinin arasına girerseniz, çok fazla tıklamalarda bile az bir miktar kazanırsınız.
Öncelikle Adsense’den yüksek miktar kazanmak istiyorsanız, Yabancı dilde ağırlıklı bir siteniz olmalıdır. Bunun sebebi nedir? Google Amerika lokasyonlu yabancı kişilerin reklamlarını daha yüksek miktarda alıyor, bu yüzden sizin sitenize yabancı kişiler gelip bilgilenir ve faydalanırlar ise, sizler için tıklanma oranlarında tık başı 1$ – 1,5$ gibi rakamlar görebilirsiniz. Tabi yayınlanan reklamın kalitesine göre bu oran artadabilir.


Web sitenize copy-paste yani kopyala yapıştır ile içerik girmek yerine, daha az oranda özgün içerikler girerseniz kullanıcılarınız sizi sever. Ayrıca Google’de sizin bu özgünlüğünüzü sever ve sitenizi aramalarda yükselmenizi sağlar.
Belli başlı kendi içeriğiniz ile eşdeğer sitelerden backlink almanız, google’de sizin sitenizin indexini de yükseltecektir. Dediğim gibi kesinlikle belli başlı kelimeler üzerine sitenizi yoğunlaştırırsanız sizlerde görüntülenecek reklamlar o içeriğe bağlı çıkacaktır. Bu sayede bir süre sonra yüksek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.
Çok Kazandıran Siteler
1. sağlık siteleri
2. dolar, euro, altın vb döviz siteleri
3. forex vb yatırım siteleri
4. webmaster araçları siteleri
5. tatil, otel, turizm siteleri
sürekli güncellenecek.
Siz de sizin kazandığınız site kategorisini yorum olarak gönderin bu konuya ekleyelim.
Adense cok kazanma yontemleri