Adsense Uyumlu Wordpress Temaları Nelerdir?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Adsense Uyumlu Wordpress Temaları Nelerdir?

Google Adsense, site sahipleri ve masterler için para kazanma noktasında çok güvenilir ve kazandıran bir platformdur. Hem Adsense’ den fazla kazanç elde etmek isteyen hem de Adsense uyumlu wordpress teması arayanlar bu yazımızdan yararlanabilirler. Biliyorsunuz ki Adsense’ de tıklanma oranı ve gösterim ne kadar çok olursa kazancınız o kadar yüksek olur. Bunun içinde reklamı doğru yere yerleştirmek gereklidir. Bu konuda da biraz kodlama bilgisine sahip olmak gereklidir. Fakat kodlama bilgisi yetersiz olan kişiler Adsense uyumlu wordpress temalarını kullanarak bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

Wordpress Adsense Temaları

Genel olarak Adsense’ ye uyum gösteren wordpress temaları şunlardır.

  • Adsense: En iyi wordpress Adsense teması arasında yer alan Adsense teması hem hızlı hem de seo açısından uyum gösteren bir temadır. Wordpress Adsense temasının en önemli özelliği reklam engelleyici yazılımı kullanan site ziyaretçilerini tespit etmesidir. Diğer temalara nazaran daha çok reklam yerleştirme noktasına sahiptir. Üst kısım, yan panel, yazı üstü, yazı altı gibi birçok noktaya reklam yerleştirebilme imkanınız vardır.
  • Newspaper: Adsense temasından sonra gelen oldukça harika özellikler barındıran bir diğer Wordpress teması Newspaper’ dir. Adsense uyumlu olmasının yanı sıra gelir sayısının artışında çok fayda sağlamaktadır. Narin ve esnek tasarımı, mobil cihaz uyumlu, retina ekranlara özel olarak tasarlanmış hız odaklı kod yapısı ve akıllı reklam sistemleri sayesinde kullanıcılarını oldukça memnun edecektir.
  • Interactive: En çok gelir getirecek tema arayışında olanlar bu temayı hem seo uyumlu hem Adsense uyumlu olmasından dolayı tercih edebilirler. Daha çok teknoloji kategorisine sahip kullanıcıların tercih edeceği bu tema okuyucu etkileşimini en üst düzeye çıkardığı gibi tıklanma oranının da yükselmesine yardımcı olur. Temada çoklu dil desteği, güçlü kontrol paneli, modern görünüme sahip manşet alanı, haber bandı, sosyal medya paylaşım butonları, ajax yükleme gibi özelliklere sahiptir.
  • Wordx: Wordx teması, daha çok magazin sitesi, online dergi, sosyal medyaya yönelik haber sitelerine özel olacak şekilde tasarlanmıştır. İçeriğe göre reklam boyutlandırması yapabilen, görsel boyutlandırma özelliğine sahip, masaüstü sitenizi mobil cihazlarda aynı olacak şekilde yansıtabilen ve site sahibini yormayan özelliklere sahiptir.
 

Yorumlar