Adsense Almak için özgün içerik şart mı?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

1 Hafta da Adsense onaylatma konusu açılsın mı?

• Evet

Kullanılan: 6 66.7%
  • Hayır

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9
0   0   0
27 Tem 2018
3
1
Profesyonel Adsense destek veriyorum ve HAYIR!,

peki nasıl hayır? öncelikle Adsense'den çok ekmek yedim ve bu kazancımın çoğunu Adsense hesapları satarak yaptım peki nasıl yaptım?

1 Haftada 5 Adsense hesabı onaylatıp 5 Hesabı 150TL'den satıyordum, temiz 750TL para kalıyordu elimde tabii satışı bıraktım çünkü artık 70-80TL'ye satılıyor Adsenseler.

Özgün içerik konusuna gelirsek cevap tabii ki de HAYIR!
5-6 Aylık sitelerde Adsense alamayan kişiler var sebebini burada açıklamayacağım belki bu foruma özel olarak ileride "1 Hafta da Adsense onaylatma" adlı bir konu açar videosunu çekerim :)

Duruma göre yani unutmayın Özgünlükle bu iş olmuyor Adsense işi biraz mantık işi...
Devamı gelecek.

0   0   0
16 Ağu 2018
6
2
29
Adsense politikalarına uyumlu bir siteniz varsa adsense almak sorun değil. Önemli olan politikalara uygun olmak. İlk adsense hesabımı copy paste siteden almıştım ve biraz zor olmuştu. Ondan sonraki hesaplarımı özgün sitelerden başvuru yaparak aldım ve inanın hiç zor olmadı...

0   0   0
16 Ağu 2018
12
4
29
Özgünlükle alakası yok hocam benim forum sitem vardı çok kişi dedi forum sitesine adsense alamazsın diye 3 4 defa başvurdum redettiler, sonra temanın sağıyla soluyla oynadım birşeyler ekledim düzelttim tekrar başvuru yaptı onaylanmıştı. Bilmiyorum ama tema düzenlendi diye onaylandı, veyada artık bıktılar başvurularımdan ondan onaydılar sebebini bilmiyorum :D