12 En İyi ve Ücretsiz Vektör Siteler

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
9 Ağu 2018
6
2
24
Konum
Kastamonu
#1
1- Vectorstock.com


Vector Stock ücretsiz vektör çizimleri bulmak için en popüler web sitesinden biridir. Aynı zamanda şirket, Yeni Zelanda’da bulunan bağımsız bir Vektör stok ajansıdır. 2007 yılı sonlarında yayın hayatına giren sitede, 220.000’den fazla telif hakkı ücretli olmayan, ücretsiz vektör bulabilirsiniz.


2- Grafik Arşiv (Türkçe)

https://www.grafikarsiv.com

Grafik Arşiv, kişisel ve ticari kullanım için günde yüzlerce yeni vektörel çizim eklenen, sayısal anlamda ücretsiz vektör siteleri arasında en çok içerik bulunan web sitelerinden biridir.3- All-free-download.com/free-vectors


Ticari olmayan kullanımlar için yaklaşık 190.000 vektörel çizime sahiptir. Mevcut 15 ana etikete göre arama yapabilirsiniz.4- Freevector.com


Bu sitede marka logoları, vektörler ve simge aramak için 35’den fazla kategori var. Creative Commons lisansı altında görüntüleri kullanabilirsiniz, yani bunları değiştirebilir ve paylaşabilirsiniz, ancak açıklama eklemeniz mutlaka zorunludur.


5- Vecteezy.com


Vecteezy, vektör ikonlarına ve kalıplarına arşivlik yapan bir sitedir. Kişisel veya ticari amaçla kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için lisansları kontrol edin.


6- Freevectors.net


Bir çok tasarımcı vektör tasarımlarını bu güzel web sitesinde paylaşıyor. Tüm vektörler kişisel kullanım için ücretsizdir ancak ticari amaçlı kullanmadan önce editörü ile görüşün.


7- 1001freedownloads.com


Gıda, spor, teknoloji, işletme, bilim ve daha fazlasını kapsayan 35 farklı kategoriye ev sahipliği yapan bu sitedeki vektörler, kişisel veya ticari amaçlı (atıf şartı ile) kullanılabilir.


8- Freedesignfile.com


30’dan fazla kategorisi mevcuttur. Tüm vektörel çizim içerikleri ücretsizdir. Ancak CC 3.0 lisansı ile editöre atıf yapmanız gerekir.


9- Free-vectors.com


Bu web sitesinde 30’dan fazla ücretsiz vektör sanatı kategorisi bulunmaktadır. Bazı belirli vektörleri ticari amaçlarla kullanmak için önce tasarımcı ile iletişime geçmek daha iyidir.


10- Vector4free.com


Illustrator AI, EPS, PDF, SVG ve Corel Draw CDR dosyaları gibi formatlarda ücretsiz vektör grafikleri sunar. Aramanızı basitleştirmek için etiketleri veya arama kutusunu kullanın.11- Coolvectors.com


Bu web sitesi, çeşitli kaynaklardan gelen vektörleri paylaşır. Kullanıcılar vektörlerin kalitesini derecelendirebilir. İhtiyacınız olan vektörleri bulmak için etiketleri de kullanabilirsiniz.


12- Freevectors.com


Bu siteden binlerce basit vektör indirebilirsiniz. Tasarımlar, kurum içi tasarımcıları tarafından oluşturmaktadır. Ücretsiz indirmeler için bir ilişkilendirme eki gerekir.
 

Son düzenleme:
Beğeniler: odeaweb and manyak