12 adet profesyonel PDS döküman kalitesoft.com hediyesi

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
5 Ara 2018
14
3
44
Gaziantep
Konum
Gaziantep
#1
merhabalar www.kalitesoft.com olarak boş zamanımı sizler için harcadım ufakdan olsada free tasarımlar ürettim işinize yarayacaksa inidirip kullanın
maskotu ve yazıları ve renkelrini rahatlıkla degişebilirsiniz..!
İSTEDİGİNİZ RESİMİ kullanıp istediginiz yazıyı yazıp kendinize göre uyarlayabilirsiniz. PSD DÖKÜMANLARI TAM 12 ADET PSD DÖKÜMANDIR.

İNDİR

hayırlı olsun.

DÖKÜMANLAR ŞU ŞEKİLDE SIRALAYALIM.

NOT DÖKÜMANDAKİ TASARIMLAR TAMAMEN İSTEDİGİNİZ RENK VE İSTEDİGİNİZ MASKOT KULLANIP DEGİŞEBİİLİRSİNİZ.
saygılarımla.

merhabalar seyehat şablonu full psd halinde hemen al indir kendine göre dizayn edip istedigin temaya giydir tamamen PSD FULL olarak ücretsiz kalitesoft.com üye olun her hafta 1 hediye mail adresinize zaten yolluyorum.
İNDİR


bu şablonu her parcasını ister sil ister degiş ister oldugu gibi kendine göre ayarla arka plan olarak kullan şahane bir çalışmadır kalitesoft.com hediyesidir.
İNDİR


MERHABALAR istek üzerine hazırladığım forum konu açma şablonu full psd dökümanıdır Sınırsız renk ve her alanına müdahale edip konularınıza resimler ve yazılarla süsleyip konular açmanıza yarayacak şablondur.
www.kalitesoft.com hediyesidir.
her hafta sitemize üye olanlara 1 süpriz hediye gönderiyoruz üye ol mailimizi bekle.

İNDİR


merhabalar sizlere web sitemizde kullandığımız www.kalitesoft.com sitemizde örnek vardır BU PSD ŞABLONU SİZE hediye ediyorum kendi sitenize göre rahatlıkla duzenleyip kullanabilirsiniz
DAHA GAZLASI icin sitemize üye ol her hafta üyelerimize yolladığımız hediyelerden faydalan.
İNDİR


merhabalar sizlere bir psd döküman çalışması sunuyorum her yerine müdahale edip kendi temalarınızı kendi sitenizi update edebilirsiniz HAYIRLI OLSUN..

sitemize üye olan her üyemize süpriz hediye mesajları yagdırıyoruz..
www.kalitesoft.com üye ol hediyen her hafta mailinde olcak.

İNDİR
 

0   0   0
13 Eyl 2018
57
15
Konum
İstanbul
#5
Bazı konularınız birleştirildi. Lütfen sürekli bu konuyu güncelleyerek paylaşımlarınızı yapın. Sürekli konu açmanıza gerek yok. Tekrardan iyi forumlar.
 

0   0   0
13 Eyl 2018
57
15
Konum
İstanbul
#7
ama ben ayrı paylaşım yapıyorum hepsi aynı deil :)
Öncelikle aktifliğiniz ve bu güzel paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Fakat siz böyle sürekli konular açınca, diğer konular "Son açılan konular" kısmından kaybolmuş oluyor. Diğer üyelerin konularına cevap gitmiyor. Bence bu konuya bir resim eklediğiniz zaman, yorum atarak güncelleyebilirsiniz.
 

Beğeniler: KalitesoftCOM